www.ciftlikdamper.com

Gerçek "Kalite" asla taklit edilemez.
 
           
  KURUMSAL
   
 

ÇİFTLİK DAMPER SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ. 1974 yılında kurulmuş olup sektörde 37.yılını doldurmuş olup yıllardır edindiği tecrübesi ile siz kullanıcılardan gelen talepleri de göz önünde bulundurarak üretim yelpazesini genişletmiş ve sektöründe başarılara imza atarak hizmetlerine devam etmiştir.

Üretim alanlarımızı içeren katolog siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre her an başvurabileceğiniz bir kaynak olarak hizmetinize sunulmuştur.

ÇİFTLİK DAMPER üretim yelpazesindeki farklı gruplarda verdiği hizmetlerde müşterilerinin her ihtiyacını  karşılayabilmekle ön plana çıkmış bir firmadır. Çünkü müşteri memnuniyeti ÇİFTLİK DAMPER için daima birinci öncelikte hedefi olmuştur.

Geçen yıllar neticesinde müşterilerin talepleri gereği ürünlerde fonksiyonellik, mukavemet ve tasarım ön plana çıkmıştır. Bunun gereği olarak da üreticiler kendini geliştirmek durumunda kalmıştır. Yeniliklere açık çalışan ve gelişmelere ayak uydurabilen ÇİFTLİK DAMPER, çağı yakalayan ve çağın gereklerine uygun üretim yaparken AR-GE çalışmalarını da sürdürerek hizmet sınırlarını zorlamaktadır.

   
   
   
  © Copyright Çiftlik Damper 2011 Her hakkı saklıdır  Merkez : Yeni Sanayi Sitesi 27.Sok. No:9-18 KAYSERİ  Sac İşleme Merkezi : Yeni Sanayi Sitesi 27. Sokak No: 18 KAYSERİ
  Merkez Tel : 0 352 331 31 55 Fax : 0 352 332 51 48
  Sac İşleme Merkezi : 0 352 332 68 63